+31 174 51 27 33

Neem vrijblijvend contact met ons op

Contact

Huisman Scherming B.V.
Leehove 39
2678 MA DE LIER
Nederland
Tel: +31 174-512733

of u kunt ons mailen op info@huismanscherming.nl

Voor specifiekere vragen en informatie kunt u terecht bij een van onze managers en/of coördinator:

Verkoop:
verkoop@huismanscherming.nl

Onze sales managers:
Dave Boer - dave@huismanscherming.nl
Jack Vlottes - jack@huismanscherming.nl
Willem Vriezen - willem@huismanscherming.nl

Service:
service@huismanscherming.nl

Onze service coördinator:
Marco van Staalduinen - marco@huismanscherming.nl

Administratie/Personeelszaken:
Thea Vlottes - thea@huismanscherming.nl

Contactformulier


Waar vind je ons